top of page

FİZYOREBORN KLİNİKLERİNE GENEL BAKIŞ

Bir rahatsızlığın sonucu olarak ağrı veya rahatsızlık yaşıyorsanız, fizyoterapi yardımcı olabilir. Fizyoterapi, hareket, yaralanma veya hastalıkla ilgili koşulları yönetmeye ve iyileştirmeye yardımcı olmak için uygulamalı teknikleri, egzersizi ve eğitimi kullanan bir tedavi şeklidir.


Fizyoreborn Kütahya, Bozüyük ve İnegöl lokasyonlarında, insanlarımızın ağrısız bir yaşam sürmelerine yardımcı olmak için uzmanlaşmış hizmetler sunan birinci sınıf fizyoterapi hizmetleri sunmaktadır. İster skolyozla mücadele ediyor olun, ister diğer kas-iskelet sistemi rahatsızlıklarıyla uğraşıyor olun, Fizyoreborn ekibi, benzersiz durumunuza göre kişiselleştirilmiş bakım sağlamak için uzmanlık ve bilgisini kullanabilir.


Fizyoreborn'un en önemli hizmetlerinden biri, invaziv ameliyatlardan veya istenmeyen yan etkiler taşıyan ilaçlardan kaçınmanıza yardımcı olabilmesidir. Pilates ve GTOS (Dereceli Motor İmgeleme) gibi teknikler sayesinde fizyoterapistler kronik ağrı, postüral problemler, kas dengesizliği ve daha fazlasıyla ilgili sorunların ele alınmasına yardımcı olabilir.
5 görüntüleme0 yorum

Son Yazılar

Hepsini Gör

Comentários


bottom of page