top of page

FİZYOREBORN'DA PİLATES

Pilates, son yıllarda sadece fiziksel zindeliği geliştirmeye yardımcı olmakla kalmayıp aynı zamanda stresi yönetmeye ve farkındalığı geliştirmeye de yardımcı olan bir egzersiz biçimi olarak popülerlik kazandığından Kütahya, İnegöl ve Bozüyük'teki Fizyoreborn kliniklerimiz Pilates'i hizmetlerine dahil etmiştir.


Nitelikli Pilates eğitmenlerinin bakımı ve rehberliği altında, müşteriler kasları uzatan ve güçlendiren ve aynı zamanda esnekliği, duruşu ve dengeyi geliştiren bu düşük etkili egzersizi uygulayabilirler. Nefes alma tekniklerini öne çıkaran Pilates, kan basıncını kontrol etmeye, kaygıyı azaltmaya ve zihinsel odaklanmayı geliştirmeye yardımcı olur.


Fizyoreeborn kliniklerinde reformer, cadillac, sandalye ve varil gibi Pilates ekipmanları bulunur. Bu makineler Pilates uygulamasına yardımcı olur ve maksimum fayda için gereken şekilde yardım veya direnç sağlar.


Kronik ağrı veya yaralanma yaşayan hastalar, bu egzersiz sırt ve vücudun diğer kısımlarını desteklemeye yardımcı olan çekirdek kasları çalıştırmaya odaklandığından, Pilates'ten büyük fayda sağlarlar.


anahtar klimeler: ağrısızyaşam - skolyoz - fizyoterapi - GTOS - Pilates


8 görüntüleme0 yorum

Son Yazılar

Hepsini Gör

Kommentare


bottom of page